UDUSTAMISSÜSTEEM

Põhinedes õigeaegsel osoonitootmissüsteemil, võimaldab see süsteem toota kõrge kontsentratsiooniga osooni, mis kanepiistandustele ja põllumajanduspõldudele rakendatuna kõrvaldab tõhusalt bakterid, viirused, patogeenid või seened, vähendades seeläbi nende levikut ja parandades taimi. kasvu, mis võimaldab neil kasvada tervena ja loomulikult, ilma kemikaalideta.

See on 100% looduslik, keskkonnasõbralik süsteem.

Udusüsteem aitab teil tõhusalt desinfitseerida töödeldud alasid ilma kemikaale kasutamata. See süsteem kõrvaldab viirused ja bakterid, patogeenid ja seened loomulikul, bioloogilisel ja odaval viisil.

Osooni on veepuhastuse eesmärgil kasutatud üle kogu maailma enam kui 100 aastat. See on üks võimsamaid tänapäeval saadaolevaid veepuhastussegusid tänu oma selgetele ja ainulaadsetele omadustele, mis võimaldavad desinfitseerida tugevaid veevooge. See on praegu kõige populaarsem kasutatav veepuhastusmeetod. Õige kasutamise ja käsitsemise korral on see ohutu, loomulik ja äärmiselt kasulik. On tõestatud, et see mittetoksiline aine desinfitseerib vett põhjalikult, tapab kõik patogeenid, bakterid ja viirused, jätmata vette mürgiseid jääke.

Osoon on võimas oksüdeerija, bakteritsiid ja viritsiid, nii et kohe pärast tootmist pealekandmisel tagab selle täieliku efektiivsuse. See süsteem sisaldab veepaaki, kus toimub osooni tootmine ja segamine, vältides nii kõrge hingava osooni kontsentratsiooni, tagades kasutajate ohutuse. See maardla, mis on valmis haagisesse paigaldamiseks, võimaldab sellel liikuda läbi istandike.