SPAA PUHASTUSSÜSTEEM

Spa O3 süsteem on ideaalne lahendus mullivannidele! See on kemikaalivaba variant, mis ei ärrita nahka ega silmi.

Selle osoonigeneraatoriga saate puhastada kuni 10 m³ mullivanne. See ei jäta jääke, eemaldab veest mikroorganismid ega kasuta kemikaale.

SPA O3 süsteem võimaldab mullivannivett töödelda. Osoon on üks parimaid desinfektsioonivahendeid.

See seade võimaldab osooni tootmise kaudu hävitada baktereid, seeni, viirusi ja vetikaid, kõrvaldades tõhusalt vees olevad mikroorganismid.

Osooni eeliseks on ka see, et see ei pleegita supelkostüüme ega ärrita silmi ega nahka.

Samuti ei jäta osoon lõhna, ei moodusta kõrvalsaadusi ning vähendab vajadust klooramiinide ja muude kemikaalide järele. Osooni biotsiidi efektiivsust ei mõjuta vee pH, samuti ei muudeta vee pH-d.

Erinevalt kloorist, mida tavaliselt kasutatakse mullivanni vee desinfitseerimiseks ja töötlemiseks, ei ole osoonil sellega seotud kõrvaltoimeid.

Sellel puudub lõhn, see oksüdeerib orgaanilisi ja anorgaanilisi aineid, moodustamata kloorilõhna tekitavaid kõrvalsaadusi, näiteks kloramiine.

Osoon on üks võimsamaid desinfektsioonivahendeid, mis on isegi tõhusam kui kloor. Tänu oma suurele oksüdatsioonivõimele on see võimas bakteritsiid, fungitsiid ja vetikatsiid, mis eemaldab tõhusalt vees leiduvad mikroorganismid.

See ei põhjusta naha ega silmade ärritust. See ei põhjusta ujumisriiete värvimuutust ega mõjuta värvitud juuste värvimist, mis on kloorivees väga levinud.

Osooni toodetakse atmosfääris oleva hapnikuga, seega ei nõua see lisaks seadmetele lisa- ega kulukulusid.

Samuti vähendades sageli kasutatavate kemikaalide (nt kloori) kasutamist, millega kaasnevad suured kulud.

Osoon on 100% maagaas, mille moodustavad 3 hapnikuaatomit. Optimaalsetes tingimustes püsib osoon hapnikuks tagasi maksimaalselt 40 minutit. Seega on ainsaks osooni jäägiks hapnik, mis on atmosfääris juba looduslikult olemas.