Avaleht    >     Tooted    >      Professionaalseks kasutamiseks    >     Sanzonate Aquakart Pro

Sanzonate Aquakart Pro

EPA (USA Keskonnakaitse agentuuri) poolt tunnustatud seadmel on patenteeritud Pure Aqueous Ozone tehnoloogia, mis pakub puhastus- ja desinfitseerimislahendust, mis on tõestatult sama tõhus kui traditsioonilised puhastusvahendid, kuid see on täiesti loomulik ja ohutu!

OHUTU JA KEMIKAALIVABA PUHASTUS

Sanzonate osooni vesilahus on valmistatud täielikult seadme sees. Muid tooteid, lisaaineid, kemikaale ega filtreid pole vaja. Lihtne, turvalisem ja tõhusam. Ei mingeid kangeid kemikaale, jääke ja ohtlikke keemilisi segusid. Meie lahendus on sama tõhus kui traditsioonilised puhastusvahendid. Nanoosoonveega puhastades saavutate parema pindade puhtuse kui kemikaalidega mis jätavad pinnale biokile ning mille tõttu tekib pindadel staatiline elekter mis omakorda tõmbab ligi mustuse osakesi ja selle tagajärjel tekib soodne pinnas bakterite kasvule. Desinfitseerimisomadustelt on Sanzonate tehnoloogiaga toodetud nanoosoonvesi tõhusam kui tavalised puhastuskemikaalid. Samas on osoonvee kasutamine lihtsam ja ohutum selle kasutajale. Peale pindade puhastamist osoonveega laguneb osoon tagasi õhuks ja veeks mistõttu mingeid jääkaineid pindadele ei jää. Sanzonate ainulaadse ja patenteeritud nanoosoonvee tehnoloogiaga on pindade puhastamine veelgi efektiivsem kuna nanomullid tungivad tihedamalt pinnal olevate mustuse osakeste alla ja seega aitavad mustust tõhusamalt eemaldada.

Sanzonate™ Aquakart on ainus pihusti ja vaakummasin maailmas, millega saab toota nanoosoonvett. Täida seade lihtsalt kraaniveega ja Aquakart toodab sellest nanoosoonvett. Võite täita pihustuspudelid osoonveega pindade puhastamiseks otse Aquakartist. 

TEHNILISED ANDMED

PINGE 230V
VÕIMSUS 15A
KAAL 55kg
MÕÕDUD 635mm x 457,2mm x 1016mm
VOOLUKIIRSUS 1,9L / min
KONTSENTRATSIOON 1,5 osa miljoni kohta (ppm) osooni lahuses
SURVE 10 PSI / 100 PSI Boost
MAX. PSI W/BOOST 100 PSI
VEEALLIKAS Puhas, külm vesi
VÄRSKE VEE PAAK 45L
VARUVEE PAAK 45L
VAAKUMMOOTOR Üheastmeline tolmuimeja mootor, eluiga 3000 tundi

11100€/seade. Hinnale lisandub käibemaks