KRAANIVEE SÜSTEEM

Kraanivee süsteem osoonib kraanist voolava vee. Osoon on tugevalt desinfitseeriv aine ja seda saab kasutada toiduainete, nagu puu- ja köögiviljade, igapäevaste esemete, nagu hambaharjad, spordipudelid, laste mänguasjad, lutipudelid, köögiriistad või mis tahes esemed, mis koguvad baktereid, desinfitseerimiseks.

See generaator on suurepärane võimalus teie pere ennetavaks hoolduseks, kuna see kraani külge kinnitatuna desinfitseerib loomulikult mitmeid esemeid ja toiduaineid.

Kraanivee süsteem kõrvaldab bakterid, seened ja viirused, ennetades haigusi ning desinfitseerides toitu ja esemeid jääke jätmata, rakendades osooni parimaid omadusi teie koduseks kasutamiseks.

Selle seadme eesmärk on joomiseks voolava vee osoonimine ja toiduainete, näiteks puu- ja köögiviljade, igapäevaste esemete desinfitseerimine, mis on kõik bakterid akumuleerivad esemed.

Enamik esemeid, mida me oma igapäevaelus kasutame, on bakteritega saastunud ja põhjustavad haiguste levikut.

Osoon on üks võimsamaid desinfektsioonivahendeid, mis on isegi tõhusam kui kloor. See võimaldab tõhusat desinfitseerimist ilma kemikaalide kasutamiseta.

Laste mänguasju, kööginõusid, pudeleid ja hambaharju ning paljusid muid esemeid saab desinfitseerida, ühendades lihtsalt generaatori oma kraani külge.

Kraanivee süsteem võimaldab kraanist väljuvat vett otse osoonida, võimaldades neid esemeid desinfitseerides pesta ja muuta need igapäevaseks kasutamiseks ohutumaks.

Lihtne käsitseda, see toode võimaldab kohaneda peaaegu omamoodi kraanidega.

Joo osoonitud vett on suurepärane täiendus tervislikule elule, sest tänu oma omadustele parandab osoonitud vesi immuunsüsteemi ja ennetab paljude muude eeliste kõrval ka selliseid nakkushaigusi nagu gripp.

See seade võimaldab sellel kraanist väljuvat vett vahetult töödelda, hõlbustades seega esemete pesemist, desinfitseerides need ja muutes need teie kasutamiseks ohutumaks.

See on väga kasulik ka selliste toiduainete puhul nagu puu- ja köögiviljad, desinfitseerides neid toite ja aidates eemaldada suurt osa pestitsiididest või isegi jõuda nende täieliku eemaldamiseni.

Üks näidetest võib olla nii lihtne nagu hambahari, laste mänguasjad, toidu lõikelauad või mõni muu igapäevane ese, mis käib käsikäes.

Samuti võimaldab see liha ja kala pesta, tagades nende kvaliteedi ja vähendades nende baktereid.

Seetõttu välditakse haiguste levikut ning esemeid ja toiduaineid desinfitseeritakse kemikaale kasutamata ja jääkaineid jätmata.