KÖÖGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM

Osoonisüsteem rasvade ja toiduvalmistamisel tekkivate lõhnade vähendamiseks, kanalite puhtana hoidmiseks ja väljavoolu ilma toiduvalmistamislõhnata, kanalite puhastamise vähendamiseks ja köögikanalisatsiooni tulekahju tekkimise võimaluse vähendamiseks.

Lihtne paigaldusreklaamide hooldus, lihtne operatsioonisüsteem ja kulude kokkuhoid lühikese aja jooksul.

Köögis väljatõmbe osoonisüsteem ei sisalda ekstraktorit ega väljatõmbekanalit.

Lõhnade eraldumine õhupuhastite väljapääsu juures on probleem, mida võib kohata lisaks tööstusköökidele ka kõikides teistes köökides, olgu see siis kodu- või restoraniköök, üldiselt igas toidu tootmiseks kasutatavas kohas. See probleem on veelgi ilmsem, kui väljatõmbekanali väljund tekib kohtades, mis põhjustavad ebamugavust ümbritsevatele kodudele või eluruumidele.

Kommertsköökidest ja restoranidest väljuv õhk, eriti köökidest, kus fritüüri sageli kasutatakse, sisaldab toiduaurudes suures koguses rasva. Aurud sisaldavad soojusenergiat, lõhnamolekule, tahma- ja rasvaosakesi.

Osoon on väga võimas oksüdeeriv aine ja on tõhus lõhna kontrollimisel. 2–3-sekundiline kokkupuuteaeg võimaldab osoonil lõhnad hävitada ja 20–30 minuti pärast muutub osoon tagasi hapnikuks, ilma et oleks vaja jääke või kemikaale.

Kitchen Extractor osoonisüsteemi kasutatakse lõhna ja rasva vähendamiseks köögi väljalaskesüsteemist. See süsteem koosneb ühest osoonigeneraatorist, mis on integreeritud köögikanalisse õhu puhastamiseks ja mida on lihtne integreerida nii uutesse kui ka olemasolevatesse köökidesse. Köögistraktori osoonisüsteem töötab pidevalt, kui õhupuhasti on aktiveeritud. Starterit on vaja elektriliselt konditsioneerida.

Osoonigeneraator võib vähendada rasva ja toiduvalmistamise lõhna, hoides kanalid puhtad ja tühjendades toiduvalmistamise lõhnadeta. Rasva eemaldamine köögi väljalaskesüsteemist vähendab kanalite puhastamist ja vähendab köögikanalisatsiooni tulekahju tekkimise võimalust.