KOMPAKTNE O3 GENERAATOR

Kaasaskantav O3 generaator on ideaalne süsteem õhu desinfitseerimiseks ruumides, kus on vaja tervislikku õhkkonda.

Osoon on kõige tõhusam ja looduslikum desinfitseerimisvahend, mida saab kasutada ilma kemikaale kasutamata. Sellel on kloorist tõhusam oksüdatiivne jõud ja see ei jäta pärast kasutamist jääke.

Õhu desinfitseerimiseks võib kasutada ka keemilisi desinfektsioonivahendeid, tavaliselt aurustamise või pihustamise teel. Neid keemilisi desinfitseerimisvahendeid on aga tavaliselt raske lagundada, jättes maha mürgised kemikaalide jäägid, mis on ohtlikud inimeste tervisele ja planeedile.

Teine õhudesinfitseerimisvõimalus on osoon, mis on hästi tuntud võimas oksüdeerija, mis võib mikroorganisme tõhusalt tappa. Lisaks osooni tugevale oksüdeerivale võimele aitavad osooni omadused olla ideaalseks õhudesinfektsioonivahendiks. Vastupidiselt UV-kiirgusele ja HEPA-filtrile on osoon gaas, mis võib tungida ruumi igasse nurka ja seega desinfitseerida tõhusalt kogu ruumi. Seega on kaasaskantav O3 generaator parim valik ruumide õhu desinfitseerimiseks.

Kaasaskantav O3 generaator toodab osooni, hapniku erivormi, mida mõnikord nimetatakse ka aktiveeritud hapnikuks. Osoon on võimas oksüdeeriv aine, millel on desinfitseeriv toime, mis toimib orgaanilistele ainetele, sealhulgas lõhnadele, õhus levivatele mikroobidele ja hallitusseentele, neutraliseerides lõhnu ja aidates vähendada õhus levivate patogeenide teket. Osoon ei jäta keemilisi jääke, seega on keskkonnasõbralik.