KODUNE ÕHUPUHASTUSSÜSTEEM

Kodune õhutöötlussüsteem puhastab ja desinfitseerib õhku, kõrvaldab ebameeldivad lõhnad nagu tubakasuits, loomalõhn, toiduvalmistamine jne.

Samuti on see võimeline kõrvaldama viirused, bakterid ja kõik õhus levivad osakesed, parandades õhukvaliteeti.

Suurendab hapniku kättesaadavust ümbritsevas piirkonnas, muutes õhu jahedamaks ja puhtamaks.

Koduõhu töötlemise süsteem on ette nähtud selliste lõhnade eemaldamiseks nagu keedetud, sigaretisuits, loomad jne.

Samuti kõrvaldab see oma kõrge oksüdatiivse toime tõttu õhust bakterid, viirused ja muud kahjulikud ained.

Osoonigeneraator puhastab õhku ja takistab haiguste levikut. Osoon on võimas desinfektsioonivahend, mis on veelgi tõhusam kui kloor, mille eeliseks on see, et see ei jäta jääke ja on 100% looduslik.

See eemaldab lestadelt, loomadelt ja õietolmu allergeenid, vähendab allergia sümptomeid, kõrvaldab lõhnad. Samuti puhastab, puhastab ja desinfitseerib õhku. See on lihtsalt käsitsetav generaator.

Osoon on molekul, mis koosneb kolmest hapnikuaatomist (O3) ja on inimkehas kergesti omastatav. Osoonis sisalduv hapniku lisamolekul eraldatakse, jättes alles ainult O2, mis on sissehingatavas õhus olev molekulaarne vorm.

Samal ajal võimaldab osooni eraldamine kõrget hapnikuga varustamist ja oksüdatsiooniprotsesse, mis on tõhusad paljude haiguste ravis. Muuhulgas on osoonil valuvaigistav, põletikuvastane, äravoolu, hapnikku andev, antioksüdant ja vabade radikaalide vastased omadused.

Osoon (O3) on õhust raskem gaas, mille lagunemisel eraldub hapnik (O2) ja üheaatomiline hapnik (O), mis on tugevalt oksüdeeriv.

Osooni oksüdeeriv toime vastutab lõhna tekitavate orgaaniliste ainete kõrvaldamise ning bakterite ja viiruste hävitamise eest õhus. Toidu valmistamine tekitab lõhnu, aure ja osakesi, mida väljatõmbeventilaatorite mehaanilised ja elektrostaatilised filtrid kinni ei püüa.

Oksüdeerimise teel suudab osoonigeneraator eemaldada rasvaosakesed ja need, mis lõhna edasi kandvad, tagades puhtama ja värskema õhu.