AUTOPUHASTUSSÜSTEEM

Garage O3 System on töötatud välja kasutamiseks autoremondi- ja pesukeskustes. See seade on ideaalne teie auto desinfitseerimise tagamiseks, sest see töötleb õhku ning eemaldab bakterid, viirused ja lõhnad, vähendades kemikaalide kasutamist. 

Seade puhastab teie sõiduki sisemuse, eemaldades lõhnad 100% loomulikul viisil, kahjustamata pindasid ja materjale. 

Auto vastutab paljude haiguste leviku eest tänu tuhandete seente, viiruste ja bakterite olemasolule, millest mõned on tuntud kui Legionella, Shigella, Klebsiella pneumoniae või isegi Covid.

Osoon suudab oma suure oksüdatsioonivõime tõttu eemaldada suure osa neist mikroorganismidest, muutes auto turvalisemaks.

Tubaka, loomade jms lõhn tungib kudedesse ja muudesse materjalidesse ning jääb aktiivseks pikaks ajaks ning neid lõhnu on raske eemaldada.

Seega on ainult Garage O3 Systemi kasutamisega võimalik eemaldada sõidukite salongist halb lõhn ilma kemikaale kasutamata.

Üks selle osoonigeneraatori kasutamise eeliseid autode sisemuse desinfitseerimiseks on kulude vähendamine.

Osoonigeneraator kasutab osooni tekitamiseks õhku, sealhulgas hapnikku. Seega toob see kaasa kulude vähenemise, sest kemikaalidele või muudele kulumaterjalidele ei ole vaja kulutusi.

Auto on üks tõenäolisemaid kohti haiguste levikuks, kuna sõidukites leidub erinevaid baktereid ja viirusi.

Osoon reageerib tänu oma suurele oksüdatsioonivõimele bakterite, viiruste, seente ja muude autos leiduvate kahjulike ainetega, kõrvaldades need, muutes õhu puhtaks, värskeks, lõhnavabaks ja desinfitseerituks.

Garage O3 süsteemi saab kasutada töökodades ja autopesulates ning see tagab sõiduki sisemuse täieliku desinfitseerimise ilma kemikaale kasutamata ja jääke jätmata.

Osoontöötlus on üks parimaid vahendeid nende lõhnade eemaldamiseks, kuna osoon võib muuta nende molekulide keemilist struktuuri, mis põhjustavad halba lõhna protsessis, mida nimetatakse oksüdatsiooniks.