DESINFEKTSIOONI TUNNEL

See O3 desinfitseerimissüsteem võimaldab inimestel ja kaupadel liikuda läbi desinfitseerimistunneli, enne kui need sisenevad pindadele, kus on märkimisväärne inimeste liikumine.

Mikrokuivauruga puhastades on tulemus vastupidavam ja hügieenilisem, ilma kemikaalijääkideta pinnal ning paljude pindade korral on puhastus ka palju kiirem-

Oleme oma puhastusprotsesse optimeerinud ja puhastusvahendite kasutamise täielikult lõpetanud. Standarditud protsessid muudavad töö lihtsamaks ja kiiremaks ning vähendavad füüsilist koormust. Puhastage kõik pinnad ühe tootega; Medicleanteci ainulaadne tehnoloogia ei kaitse mitte ainult materjale, vaid ka keskkonda. See muudab meid puhastusvaldkonna teerajajaks, mille kohta saate lugeda ka arvukatest väljaannetest. MCT Micro Cleaner 24/7 pakub eri puhastusvajaduste tarbeks ka muud tüüpi ja eri suurusega kuivaurutooteid (nii imuriga kui ka muude omadustega) näiteks suurköökide, hotellide, saunade, spaade ja tootmisruumide koristamiseks

 

  • 100% hügieenilisus, eemaldades bakterid, viirused ja eosed tugeva kuumuse abil
  • Parim aastakümnetepikkusel kogemusel põhinev puhastustehnika
  • Vastab rangeimatele tõhusus- ja kvaliteedistandarditele
  • Sobib väga paljudele valdkondadele
  • Ei tekita kemikaalijääke, kus bakterid ja mustus saaksid koguneda.
  • Ideaalne lahendus allergiate, immuunsuse ja hingamisteede probleemide ning nahaärrituste puhul.
  • Keskkonnahoidlik, sest vähendab veekulu ja kemikaalijääke reovees

Tunnelite desinfektsioonisüsteem O3 on ideaalne kasutamiseks pindadele, kus liigub palju inimesi. See süsteem, kui see on paigutatud hoone sissepääsu juurde, nagu haiglad, kaubanduskeskused, tehased, laod või isegi haridusasutused, võimaldab kõrvaldada pinnaviirused ja seega vähendada “kandjate” kaudu nakatumise tõenäosust.

See süsteem on mõeldud kasutamiseks välitingimustes, seega ei põhjusta see hingava osooni kõrget kontsentratsiooni, kuna segamissüsteem on paigaldatud välisesse paaki, mis ei häiri selle kasutajate heaolu.

Selle süsteemi kasutamine võimaldab kasutajaid, nii inimesi kui ka kaupu, täielikult pritsida suure kontsentratsiooniga osoonitud veega, tagades sellega kokkupuutealade (riided, jalanõud, nägu, juuksed, käed või kaubad) ohutu ja tõhusa desinfitseerimise. ), mis võivad sisaldada viiruseid ja baktereid.

See süsteem hõlmab kogu vee tsirkulatsioonisüsteemi, mis nõuab ainult selle rakendamist veevarustuspunkti ja elektrivarustuspunkti kõrval. See on 100% looduslik süsteem, mis tagab ohutu ja tõhusa desinfitseerimise keskkonda või selle kasutajaid kahjustamata.

Pihustussüsteem võimaldab inimeste ja kaupade täielikku katmist, et suurendada pinna kõrget desinfitseerimist, takistades sellega viiruste ja pinnabakterite transporti.

Samuti tuleb märkida, et see ei ole viiruste ja bakterite põhjustatud haiguste ravi süsteem, vaid süsteem desinfitseerimiseks ja viiruste ja bakterite leviku tõkestamiseks.

See seade on saadaval koos kõrge kontsentratsiooniga osoonitud veepaagiga, mille sisseehitatud düüside süsteem kinnitatakse tunneli ülaossa ja mis pihustab inimesi tunnelis.

See süsteem sisaldab kahte intensiivsuse reguleerimisega osoonigeneraatorite moodulit, mida saab ühendada eraldi või koos. See süsteem sisaldab automaatset ORP juhtimist ja see võib töötada hapniku või õhuga.

Seda süsteemi on võimalik kohandada vastavalt kliendi vajadustele, kuna lisaks standardmudelitele (6m tunnel ja individuaalkapp) saab seda ehitada ka vastavalt kliendi vajadustele.